Işıklandırma cihazlarının satışını yapan uzun yılların tecrübesine sahip bir şirketiz. Uzun yılların tecrübesini yeniliklerle harmanlayıp müşterilerimize sunarız.

Merkez Elektrik LTD magazalar grubuna ait olan “Merkez Elektrik Aydınlatma”, "Merkez Elektrik LTD" və “Star Elektrik” mağazalarında en yeni model ve yüksek kalitede ürünler bulabilirsiniz.

Türkiyede, Avrupada ve Doğu Asyada üretilen ürünlerle müşterilerimizin zevkine ve ihtiyacına uygun çözümler sunmaktayız.

Ürünlerimizi mağazalarımızda en güzel şekilde sunarak müşteri memnuniyetini en yüksek düzeye çıkarmak bizim başlıca görevimizdir. Bu alandaki referanslarımız işimizin kalitesinin en açık göstergesidir. Tarafımızdan gösterilen hizmetlere ışıklandırma ürünlerinin montajı ve servis hizmetide dahildir.

"Mərkəz Elektrik" LTD. şirketinin mağazalarında farklı alım gücüne sahip tüketicilerin ihtiyacına uygun ürünler bulabilirsiniz. Işıklandırma bir sanattır ve profesyonellik bu sanatta zirvelere ulaşmaktır. Biz ışıklandırma konusunda uzmanız. Sayın müşterilerimiz, biz ümid ediyoruzki sunduğumuz hizmetlerden yüksek memnuniyet duyacaksınız.

 

 
 

Merkez Elektrik LTD
Akademik Hasan Aliyev 79 A
Tel:
+994 12 465 98 51
 
+994 12 465 98 52Fax: +994 12 465 98 53

E-mail:
info@merkezelektrik.com
MSN: merkez-elektrik@hotmail.com

Web:
www.merkezelektrik.com
Design by prestij.az
  © 2010, all rights reserved.